V ponedeljek, 15. januarja 2007 ob 19. uri bo v sejni sobi polzelskega župnišča sestanek Gospodarskega sveta. Člani, lepo vabljeni!

V torek, 16. januarja bo v domu sv. Jožefa v Celju tečaj priprave na krst otrok – za starše in botre.

V torek, 16. januarja ob 19. uri bo v župnišču sestanek odbora za pripravo pobožnosti prvih petkov na Gori Oljki.

Logarska dolina, dom duhovnih vaj, vabi na osebno vodene duhovne vaje v tišini od četrtka, 18. jan., zvečer do torka, 23. jan., opoldne. Vodila jih bosta p. Andrej Benda DJ in s. Štefka Logar DKO.

V sredo, 17. jan. ob 19. uri bo v Celjskem domu (Kavarni), Krekov trg 3, Mohorski večer - pogovor z dr. Jožetom Ramovšem, predstojnikom Trstenjakovega inštituta v Ljubljani in gospo Jelko Lapajne, dolgoletno Trstenjakovo "gospodinjo" - nekoliko drugačen spomin na pokojnega prof. dr. Antona Trstenjaka. Vabi: Mohorjeva družba Celje.

V četrtek, 18. jan. po vseh cerkvah začetek osemdnevnice: »Teden krščanske edinosti 2007« z vodilno mislijo: "Gluhim daje, da slišijo, nemim, da govorijo" (Mr 7,37).

V nedeljo, 21. jan. ob 10. uri v Preboldu maša ob zunanji slovesnosti farnega zavetnika, (pomožni škof Peter Štumpf).

VELIKA DOBRODELNA AKCIJA »DAR UPANJA«

TV Slovenija in Radio Ognjišče pripravljata v sodelovanju z Misijonskim središčem Slovenije veliko dobrodelno akcijo za izgradnjo nove šole in popravilo starih šol v Matangi na  Madagaskarju. Oddaja bo 14. jan. 2007 od 20. ure do 21.30.  Tel. štev. za prispevke: 01/512-25-00.

ROMANJE

Župnija Polzela in romarska agencija Aritours vas vabita na romanje:

LURD, FATIMA, SANTIAGO DE COMPOSTELA

Francija, Španija, Portugalska

v - Q   11. do 18. junij

CENA:  747 €   (179.000 SIT)

V ceno je vključeno:  prevoz po programu z visokoturističnim avtobusom (klima, video, hladilnik), letalski prevoz na relaciji Lizbona – Ljubljana, avtobusni prevoz z letališča Brnik, cestnine in parkirnine, 2 x polni penzion, 5 x polpenzion (zajtrk, večerja) v dobrih hotelih turistične kategorije (dvoposteljne sobe, TWC), vse vstopnine, vodstvo, organizacija, nezgodno zavarovanje in ddv.

Prijave: čimprej v našem župnišču.

Duhovni vodja: Jože Kovačec, žpk.

STATISTIKA - V LETU 2006:

MAŠNI NAMENI V LETU 2006:

493 = OPRAVIL DOMAČI ŽUPNIK OZ. GOSTUJOČI DUHOVNIKI.

347 = ODDANO G. JANEZU BRAČUNU ZA OPRAVILA V DOMU UPOK.

139 = ODDANO VEČ DUHOVNIKOM, KI JIM INTENCIJ PRIMANJKUJE. TI NAMENI SO SLEDEČI:

1  za zdravje

1  za + Alojzijo VASLE