Datum:  09. 09. 2013

ZAPISNIK 35. redne seje ŽPS Polzela 2010-2015

Seja se je pričela ob 19.00 uri v prostorih župnišča na Polzeli. Prisotni: Jože K., Janja S., Stanko N., Mija B., Rudi J., Mira K.,. Anita K. Andreja L. Opravičeno odsotni: Zinka T., Ana R., Robi B.,  Ana Marija B., Marjana V.,. Martina L., Janca K.,  Marko S.,   Blaž J., Marija G., Drago S., Andreja O., Ida R., Bogomir Ž. Sejo je vodil g. Stanko N.

1.  Molitev (Bogomir Ž.)

2. Pregled zapisnika  zadnje seje ŽPS (Janja S.)

3. Rubrika »od seje do seje« (Jože K.)

4. Razno - pobude in vprašanja

5. Sklepna molitev (Bogomir Ž.)

Molitev je pripravil in prebral g. Stanko N., ker se je g. Bogomir Ž. opravičil in ni bil prisoten na seji.

Zapisnik prejšnje seje je prebrala ga. Janja S. Zastavljene naloge so bile  realizirane. Pripomb na zapisnik ni bilo.

G. župnik je pripravil zgibanko pomembnih dogodkov v naši župniji do naslednje seje. Ustavili smo se ob nekaterih pomembnih dogodkih.

-  V nedeljo, 15. septembra, ob 10.30 uri, bo sv. maša na Gori Oljki. Obhajali bomo praznik povišanja sv. Križa in blagoslov obnovitvenih del na zvonovih.

-       V nedeljo, 22. 9. 2013, bomo obeležili 25. obletnico posvetitve novega dela cerkve na Polzeli. Pripravili bomo razstavo fotografij o poteku gradbenih del izgradnje novega dela cerkve. (fotografije pripravi g. župnik Jože, za postavitev bomo naprosili g. Blaža J.). G. Stanko N. pa bo predstavil potek del pri izgradnji v nedeljo pri sv. maši.

-       V nedeljo, 6. 10. 2013, bo darovana sv. maša za mir in blagoslov v občini Polzela. K sodelovanju bo g. Stanko N. povabil delujoča društva.

-  Razmišljali smo, da bi bila ta sv. maša na Gori oljki in bi na ta način še bolj povezali Občino Polzelo kot celoto. Še bolj bi se povezali tudi z verniki iz Andraža. To je predlog za naslednje leto.

-       V soboto, 21. 9. 2013, so mladi povabljeni, da se udeležijo srečanja mladih v Stični.

Ga. Mira K. je izrazila pohvalo in pozitivni odziv vernikov z Andraža, glede povezovanja obeh župnij …

Sklepno molitev je pripravil in prebral g. Stanko N.

Seja je bila zaključena ob 20.30 uri.